شرکت صنایع آذرآب

شرکت صنایع آذرآب در زمینی به مساحت ۳۷ هکتار قرار دارد وسطح زیر بنای کارگاههای اصلی آن متجاوز از ۷۰۰۰۰ مترمربع و کل کارگاههای مسقف جمعاً ۱۱۰۰۰۰ متر مربع را تشکیل می دهند.

کارخانجات شرکت آذرآب در پنج کیلومتری شهر اراک واقع شده و در میان راه آهن سراسری شمال ـ جنوب و جاده تهران ـ جنوب محصور است.

شرکت صنایع آذرآب که فعالیت خود را رسماً ازسال ۱۳۶۸ آغاز نمود با بهره برداری از ۸۹ میلیون دلار ماشین آلات وارداتی وبیش از ۵۰ میلیارد ریال تجهیزات و آموزش بیش از ۲۰۰۰ کارشناس وتکنیسین و کارگر ماهر در مدت کوتاه توانست با همکاری در طرحهای بزرگ ملی مانند ساخت دیگهای بخار نیروگاه حرارتی شهید رجایی، نیروگاه سیکل ترکیبی قم ، نیروگاه شازند اراک ، همچنین ساخت مخازن ، مبدل ها و برجها در پروژه های واحد روغن سازی پالایشگاه اصفهان ، پالایشگاه گاز کنگان ، مجتمع پتروشیمی اراک وپالایشگاه اراک نقش ارزنده ای را در توسعه صنعتی ایران ایفا نماید.

شرکت صنـایع آذرآب با استقرار نظام کیفیتی منطبق با خواسته های استـاندارد بین المللی مدیریت کیفیت موفق شد گواهینامه را در زمینه طراحی وساخت محصولات پیشرفته صنعتی به دست آورد و اطمینان لازم را نسبت به کیفیت محصول در مدیریت و مشتریان خود فراهم سازد.

 

تاریخ اجرا : مهر 1395
محل اجرا : شرکت صنایع آذرآب
ارزش پروژه : -------
سایت شرکت سرمایه گذار : http://www.azarab.ir/